Momentálně žádná štěňátka nemáme a neplánujeme.

V naší chovatelské stanici se doposud narodil první vrh, na který se můžete podívat v sekci naše odchovy.

                                                                            

ODCHOV ŠTĚŇÁTEK V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí do nových domovů ideálně ve věku 8 týdnu. Po dohodě  tu mohou být i déle, ale určitě né méně. Na socializaci si zakládáme. Štěňátka jsou  vymazlená nejen od nás a našich návštěv, ale i od klientů, za kterými jezdíme v rámci canisterapie, jsou seznámena s ostatními psími členy rodiny a zvyklá na pobyt venku i v domě. V letním i zimním období mají štěňátka přístup jak do celého našeho domu, tak do obytného domku na zahradě. Bydlení mají zařízené  přímo u nás doma, kde tráví většinu svého času a když už jsou větší, mají přístup několikrát denně na zahradu. Štěňátka řádně očkujeme a odčervujeme a necháváme prohlédnout veterinářem. Všechna štěňátka od nás jsou s průkazem původu a europasem, tedy jsou i čipovaná. Majitel dostane ke štěňátku také kupní smlouvu, kterou mu poskytneme k nahlédnutí ještě před samotným odběrem štěňátka.

REZERVACE ŠTĚŇÁTKA

Vzhledem k tomu, že nám opravdu není lhostejné, komu svěříme životy našich milovaných štěňátek a také kvůli špatným zkušenostem se zájemci o štěňátka u jiných chovatelů, jsme se rozhodli nastavit systém rezervací na štěňátka v naší chovatelské stanici.

Pro zájemce o štěňátko od nás máme připravený dotazník, který nám i Vám pomůže vybrat to správné štěňátko právě pro Vás. Dotazník najdete ZDE.

Nechceme tím zájemce odradit, ale naopak chceme mít větší jistotu, že svěřujeme štěňátko do těch správných rukou. Štěňátka nemíváme často, a když už je na tento svět přivedeme, tak chceme, aby měla spokojený život a proto je pro nás výběr vhodných páníčků, se kterými budeme i nadále v kontaktu, velice důležitý!

Pokud máte tedy zájem o již narozené volné štěňátko, můžete si jej u nás zamluvit. Avšak k tomu, abychom štěňátko pro Vás rezervovali, je zapotřebí uhradit zálohu ve výši poloviny ceny za štěně. Do zaplacení zálohy je štěňátko stále nabízeno jiným zájemcům. V případě, že zaplatíte zálohu a později si rezervaci rozmyslíte, tak Vám vrátíme polovinu zálohy, ovšem jen tehdy, pokud odstoupení od koupě proběhne nejpozději pět týdny před předem stanoveným termínem odběru štěňátka. V případě, že si štěňátko rezervujete např. tři týdny před odběrem, tak je záloha nevratná. Za zaplacenou zálohu od nás dostanete potvrzení.

Pokud máte zájem o štěňátka z plánovaného nebo očekávaného vrhu, budete zařazeni do seznamu zájemců o štěně. Zálohu platíte až po narození štěňátek.  Zájemci, kteří si zamluví štěňátko ještě před narozením a poté řádně uhradí zálohu, mají přednost ve výběru štěňátka. Pokud si u nás zamluvíte ještě nenarozené štěňátko a později si odběr rozmyslíte, budeme rádi, když nás o tom budete informovat. 

A na závěr ještě malé shrnutí, co všechno dostane nový majitel  spolu se štěňátkem z naší chovatelské stanice z Argody

  • Průkaz původu
  • Europas (očkovací průkaz), kde jsou zaznamenána všechna proběhlá očkování a odčervení
  • Kupní smlouvu, která slouží k ochraně všech tří stran – vaší, naší a hlavně štěňátka
  • Potvrzení o platbě
  • Doklad k čipu a informace k němu
  • CD s fotografiemi prvních dvou měsíců života štěňátka
  • Informace jak správně pečovat o štěňátko, jak a čím jej krmit a základní informace k výchově a výcviku
  • Dáreček a vhodné granulky/barf  pro první dny v novém domově
  • Přístup do soukromé skupiny na Facebooku Majitelé štěňátka z Argody kde můžete shlédnout jak se daří sourozencům
  • V neposlední řadě také chovatelský servis, který Vám kdykoliv rádi poskytneme v jakékoliv formě (rady, pomoc s výcvikem, úpravou srsti, vystavováním, jídelníčkem atd.)

Mimo jiné také nabízíme možnost spolumajitelství nadějných štěňátek z naší či jiné chovatelské stanice. Spolumajitelství je výhodné jak pro nás, tak i pro majitele u kterého pejsek bydlí. Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu          argody@seznam.cz